Kozmetická lymfodrenáž tváre - REIKI-MASÁŽE

0919 287 658   |   hcernecka@gmail.com
Prejsť na obsah
kozmeticka lymfodrenaz tvare
Lymfodrenáž je jediný fyziologický spôsob ošetrenia kože a podkožia, ktorý môže spôsobiť ich regeneráciu. Cielená regenerácia ohrozenej partie starnúcej kože je problémom nie len pre dermatológov, ale aj pre kozmetiku.Moderná kozmetika je nemysliteľná bez znalostí lymfatického systému. Lymfodrenáž je podporou pre odtok lymfy z tkaniva bez posiľovania prítoku krvi. Hĺbkovo čistí telo od odpadových produktov látkovej výmeny a zlepšuje prekrvovanie a tým zásobuje tkanivo kyslíkom a výživnými látkami, čo pôsobí blahodarne na organizmus. Kozmetická lymfodrenáž je vhodná pri zapálených dutinách, pri opuchoch tváre, pri zápaloch ( okostnica, uši, trojklanný nerv ), po operáciách ( len okolie rany ), mozgových príhodách, migrénach, bolestiach hlavy, akné, je vhodná ako prevencia – mikrovrásky ( spevňuje pleť, pomáha zvyšovať kolagén).Dĺžka masáže by mala byť 25-60 minút.

Kozmetická lymfodrenáž tváre, hlavy a dekoltu je nielen liečebná fyzikálna metóda odstraňujúca opuchy, ale zároveň aj metóda rehabilitačná a rekondičná. V súčasnosti je to veľmi vyhľadávaná relaxačno-regeneračná procedúra, ktorú ocenia všetky dámy bez rozdielu veku.Účinok sa prejavuje omladením pokožky na tvári, krku a dekolte - dobre vplýva na psychiku a na vegetatívne preladenie organizmu - má výrazný sedatívny, analgetický, očistný a spasmolitický efekt.

Čo je kozmetická lymfodrenáž tváre: je to jemná technika zameraná na lymfatický systém tváre. Vykonáva sa malým tlakom na pokožku bez olejov a emulzií. Cieľom tejto masáže je uvoľniť zablokované lymfatické uzliny a tým zlepšiť odtok lymfy po celej tvári.

Načo sa používa: kozmetická lymfodrenáž tváre sa využíva pri ošetrení opuchov tváre, na ošetrenie a zmierňovanie prejavov aknóznej pleti, problémy s dutinami a migrény. Manuálna lymfodrenáž sa tiež odporúča na detoxikáciu a celkové zlepšenie imunitného systému.

Je veľmi jemná a upokojujúca masážna technika, ktorá má blahodárne účinky na psychiku, odstraňuje napätie a stres, prináša pozitívne duševné naladenie. Pomáha pri bolestiach hlavy a migrénach, pri odstraňovaní vakov a opuchov pod očami a na tvári, pôsobí ako prevencia tvorby vrások. Vykonáva sa v oblasti dekoltu, ramien, krku, tváre a hlavy.

Je vhodná pre všetky vekové kategórie a pre všetky typy pokožky.

Cenník


Kozmetická lymfodrenáž tváre
30 min | 15,00 €
45 min | 20,00 €
60 min | 30,00 €
Návrat na obsah